Smartwoods

Jak zapewnia właściciel firmy Smartwoods: „To mała, polska marka posiadająca największą na rynku gamę doskonałej jakości produktów w najbardziej konkurencyjnych cenach”. Ich flagowymi produktami są piękne, wykonane z gatunków drewna z całego świata, wspaniałej jakości obudowy do smartfonów i laptopów. Jak sprawdzą się w wyprawie dookoła świata? Zobaczycie już wkrótce! Smartwoods jako nasz partner ochrania nasze telefony podczas podróży i zaopatrza w drewniane gadżety, a Wam zapewnia możliwość oglądania filmów i relacji z wyprawy w jakości Full HD, kręconych najnowszym modelem kamery GoPro Hero 4! Polecamy hardkorowo!


Boxmet Medical

Boxmet Medical: „Jesteśmy przedsiębiorstwem nowoczesnym pod względem organizacyjnym i technologicznym. Stale podnosimy swoje kompetencje i poszerzamy wiedzę, aby otoczenie pracy i życia naszych klientów stało się bardziej bezpieczne. Dążymy do doskonałości operacyjnej koncentrując się na obszarach naszych kluczowych kompetencji – projektowaniu, produkowaniu i dystrybucji najwyższej jakości zestawów pierwszej pomocy i sprzętu ratownictwa medycznego  oraz ściśle kontrolując procesy produkcji i logistyki.”
Mając takiego partnera nasze zdrowie jest w najlepszych rękach!


Metalis Polska

Metalis Polska działa na polskim rynku od 2003 r. Działalność spółka rozpoczęła w Piasecznie koło Warszawy. W 2004 r. firma przeniosła się do Ząbkowic Śląskich przejmując wydział produkcji części metalowych od przedsiębiorstwa Legrand Fael. Metalis Polska realizuje szeroką gamę wyrobów przede wszystkim dla przemysłu elektrotechnicznego (LEGRAND, SCHNEIDER), motoryzacyjnego (VALEO) i RTV (THOMSON). W zakres podstawowej działalności Metalis Polska wchodzi wykrawanie detali na prasach, obróbka manualna i montaż podzespołów oraz produkcja sprężyn i cewek. Ta firma pozwoliła mi (termometrowi) uzbierać pieniądze na wyjazd i spełnić swoje największe marzenie, a dzięki okularom, które dostałem w prezencie od współpracowników będę po raz pierwszy mógł widzieć wszystko dobrze i wyraźnie pomimo wady wzroku -6.5 dioptrii. Dodatkowo kamera Go Pro Hero 4 sprezentowana na pożegnanie od firmy sprawi, że będziemy mogli podzielić się z Wami najlepszymi chwilami spędzonymi w podróży! Podziękowań nie ma końca, widzę się z Wami po 2-letnim urlopie!


Cesiu Production

Cesiu Production to kanał YouTube naszego przyjaciela, a zarazem człowieka, który odpowiada za montaż wszystkich filmów wrzucanych na nasz kanał YT. Jeden odcinek to kilka-kilkanaście gigabajtów wysłanych przez nas na Dropboxa filmów, a następnie pobranych, obejrzanych i odpowiednio zmontowanych przez Cesia. Te kilkanaście minut każdego filmu to naprawdę masa godzin spędzonych przed komputerem, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni! Serdecznie zapraszamy do subskrybowania zarówno naszego oficjalnego kanału, jak i kanału Cesiu Production!