TERMOMETR

Maciek Badziak

IMG_20141004_153136

Ja i mój gang

Kilka słów o sobie..

Nazywam się pan termometr, dla przyjaciół termometr (lub: term, terms, termo, termi, termsik, termciu – do wyboru do koloru). Mama urodziła mnie 25 lat temu, dokładnie 29 lipca 1990 r. rano. Jestem z Pieszyc. Pieszyce to perła Dolnego Śląska. Moje hobby to polityka, od 6 lat jestem wyznawcą Janusza Korwina Mikke (Janusz ufam Tobie!).

Niedawno skończyłem studia i poszedłem do pracy. Wpadłem na pomysł podróży dookoła świata. Pracę porzuciłem. Aktualnie przygotowuję się do wyjazdu.

Jestem miłośnikiem dobrej muzyki (Rychu P, Gang Albanii). Od czasu do czasu lubię też ambitne kino (Ludzka stonoga, Mordercza opona, Gulczas a jak myślisz?). Interesuję się handlem ludźmi i rozbojami. Trenuję techniki manipulacji. Szantaże emocjonalne to mój konik. Całe życie staram się być dobrym człowiekiem.

Tyle o mnie kochani. Trzymajcie się ciepło.

A teraz przedstawi się Olek – bielawska menda i zakapior. Olek oddaję Ci pióro.


OLUŚ

Aleksander Pawlaczek

IMG_20150101_141852

Jem zupe

Cześć, nazywam się Aleksander Pawlaczek i w kilku słowach pragnę coś o sobie powiedzieć.

Jestem ze stołeczno-królewskiego miasta Bielawa, centrum dolnego śląska. Urodziłem się jedenastego sierpnia tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego roku. Z pochodzenia jestem rolnikiem natomiast po studiach zostałem korpo-szczurem.

Nie mam licznych zainteresowań, telewizji nie oglądam bo kłamie, książek nie czytam bo zaraz zasypiam, ze sportem też niezbyt, za to lubię serwisy ze śmiesznymi obrazkami jak Wykop.pl, wiocha.pl czy demotywatory. Moim zamiłowaniem jest polityka. Za swoje osiągnięcie uważam przekonanie większości moich znajomych (nawet termometra) do krula Janusza Korwina Mikke i jego postulatów np. kary śmierci czy przekonania, że dobry czerwony to martwy czerwony. Ostatnimi laty studiowałem i z powodzeniem uzyskałem stopień inżyniera, a studia magisterskie na pewno kiedyś zakończę. Praca jak wiadomo jest nudna, także porzuciłem ją bez wahania, a poza tym nie dla mnie jest życie od ósmej do szesnastej. Postanowiłem, że pier.. i jadę w podróż.

Mam nadzieję, że ambitny plan przemierzenia kuli ziemskiej jest w moim zasięgu.

[Oluś po 17 miesiącach z przyczyn prywatnych zakończył podróż i powrócił do Polski.]


MANIEK

Mariusz Hońka

Takie tam z zaskoczenia

To teraz Maniek!

Podobnie jak przystojniaki powyżej, bocian na ten piękny świat przyniósł mnie 25 lat temu. Wychowałem się w niewielkiej miejscowości Bukowno, gdzie jako dzieciak znalazłem czterolistną koniczynkę, która napędza mnie szczęściem do dzisiaj. Uważam siebie za prostą i pozytywną osobę, która nie obawia się żadnych wyzwań.
Obecnie piszę pracę magisterską i pracuję, a w wolnych chwilach przekonuję ludzi, że prąd nie istnieje, a kura to nie mięso (w końcu urodziło ją jajko).
Podróżami zainteresowałem się dopiero na studiach. Pojechałem raz – super, drugi raz – genialnie, trzeci raz – już nigdy z tym nie skończę! Po prostu czuję, że żyję!

Autostopem dookoła świata? – „Ja nie dam rady?!”

P.S. Dalej wierzę w Świętego Mikołaja!